Ümraniye Hekimbaşı lavabo tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla lavabo açma servisimiz bulunmaktadır. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Hekimbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ümraniye Hekimbaşı tuvalet tıkanıklığı açma kırmadan klozet açma işlemlerinde klozet açıcı ürünler yerine makine teknikleri ile hemen müdahale edebilmektedir. Tıkanmış klozeti, alaturka tuvaleti, pisuarın düzelmesi için kanal katmanlarına girebilecek bir ünite gerekir. Eskiden kalma ve kılavuz teli ile müdahale teknikleri halen günümüzde yer almakta olup sonuç garanti değildir. Biz ise makineli teknikler ile bunun garantisini birlikte sunuyoruz. Ümraniye Hekimbaşı tuvalet tıkanıklığı açma tuvalette pis su gideri açan İstanbul tesisat ustalarımız ile kanaldan bazı görüntüler alırız. Parmak boyutlarında olan bir kameramız vardır. Onun daha ince olan kablo ile sarkıtma işlemi yaparız. Lavabo olsun veya farklı sıhhi kanallarda bilgi aktarımı için görüntü sağlamaktadır. Kedi kumunun, inşaat moloz ve alçı kalıntısının tıkadığı tuvalet giderleri karşımızda olabilir. Pis su açan makine kullanmaktayız. Robot cihazdaki en güçlü atık delme ünitesi olan helezon yayın cihaza takılması ile itinalı şekilde kanaldaki kirli maddelere ulaşım imkanı sağlanır. İnsan gücü ile yayın çevrilmesi gibi adımlar kesinlikle yoktur. Cihazın üstündeki kumanda kısmı ile ileri ve geri hareketler yapıldığı gibi cihaza yayın titreşim vermesi ile atıktaki maddeleri tam olarak ilerletme işlemleri yapılır. İlk yerleştirdiğimiz kısımdan başlayarak ileriye ve daha ileriye 30 metreye alana kadar bu işlem düzelme oluncaya kadar devam eder.

Ümraniye Hekimbaşı tuvalet tıkanıklığı açma klozetin, alaturka tuvaletin zeminindeki fayansları kırmadan çözümler sunmaktadır. Amaçlarımız tıkalı kalmış tuvaletlerde kostik gibi çözümler değil, kanalım tıkandı problemlerinde robot cihaz ile sorunun tam kökenine inmek ve başarılı sonuçlar almaktır.

Ümraniye Hekimbaşı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA