Ümraniye tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99- 150 TL arasında değişmektedir tuvalet tıkanıklığı açan tesisatçı servisi olarak robot makineli ve kameralı sistem cihazlar kullanmaktayız. Ümraniye bölge servisi telefon numarası 0216 612 55 90 dır bizi arayarak randevü talebinde bulunabilirsiniz.

Ümraniye Tuvalet Açma Servisi

Yeni yapılan evlerde olduğu gibi eski yapılı binalarda yaşanılan sıkıntılar arasında ve en can sıkıcı sorunlardan olan tuvalet tıkanıklığının birçok nedenleri bulunmaktadır. Tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları, bayanların kullandığı pedler, yapım esnasında kaçırılan inşaat artıkları, yanlış işçilik sonucu verilmeyen eğim ve borularda dirsek kullanımı tıkanıklığın meydana getirmektedir. Ev veya işyerlerinde tıkanıklık oluştuğu zaman genellikle demir çubuk veya tahta ile tıkanıklığı açmaya çalışırken borulara daha zarar verilmektedir. Bunun yanında kulaktan dolma bilgilerle tıkanıklığı gidermek için kullanılan kimyasal ürünler tıkanıklığı açmadığı gibi borularda bulunan contalara zarar vererek sorunun daha da büyümesine neden olmaktadır. Ümraniye civarında bulunanlar bu sorunla karşılaştıklarında ümraniye tuvalet tıkanııklığı açma artık kolay hale gelmiştir.

Kimyasal ürünler kullanılmadan, tuvalet veya klozet kırılmadan yerinden sökülmeden firma tarafından kullanılan robotlu makine sayesinde bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren firma kullandıkları bu teknolojik ürün sayesinde bu sorunu yaşayanları büyük maliyetten kurtarmaktadırlar. Daha önce kullanılan klasik yöntemlerde tıkanıklık meydana geldiği andan itibaren çözüme kavuşturmak için tuvalet bulunduğu alanda kırılarak tıkanıklığın meydana geldiği bölge tespit edilmeye çalışılır bu işlem yapılırken her alan kırılırdı. Tıkanıklık giderildikten sonra kırılan bölgeler yeniden tamir edilerek ek maliyete neden olmaktaydı. Artık kullanılan robotlu makine sayesinde Ümraniye tuvalet tıkanııklığı açma az maliyetle daha hızlı çözüme kavuşmaktadır.

Ümraniye Şubelerimiz

Tuvalet tıkanıklığı meydana geldiğinde özellikle geri tepme olayı yaşandığında evlerde pis kokuya sebep olduğu gibi açması da zor olmaktadır. Herkes tarafından bilinen ancak bir faydasının olmadığı tespit edilen tuvalete şampuan dökülmesi veya kimyasal ürünlerin dökülmesi fayda sağlamadığı gibi zararda vermektedir. Bu yöntemler tıkanıklığı biraz olsa açsa bile kısa bir süre sonra yeniden tıkanmasına neden olacaktır. Bu sebepten özellikle Ümraniye tuvalet tıkanııklığı açma yöntemlerinde kullanılan son sistem robotlu makinalar sayesinde mevcut tıkanıklık kamera ile tespiti yapıldıktan sonra kısa sürede açılmaktadır. Makine ile yapılan bu işlem sonucunda sorundan tamamen kurtulduğunuz gibi tıkanıklığı oluşturan maddeleri de kamera sayesinde görebilmektesiniz. Evlerde veya işyerlerinde meydana gelen tıkanıklıktan kurtulmak isteyenler firma tercihini doğru yapmaları gerekmektedirler.

ümraniye tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA