Yakuplu tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden tıkalı tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beylikdüzü semtine servisimiz mevcuttur.

Yakuplu Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Yakuplu tuvalet tıkanıklığı açma gider içerisine kimyasal ilaç dökmeden açan firmadır. Tuvalete dökülen kimyasal ilaç giderin çapı, ne kadarlık atık olduğu, kg ve çap bakımından hesaplama ile bazı ağırlıklarda kimyasal ilaç ile oluşturulur. Kameralı tuvalet tıkanıklığı açma 30-40 dakika beklenilmesi ve bol su dökülerek durulanması istenir. Bu ilaçlar öyle ucuz değildir fakat tüm atıkları da temizleyeceği garanti edilmez. Tıkanmış tuvalet açma fakat biz bunu kameralı cihazlar ve özel açıcı yaylı makineler ile garanti etmekteyiz. Yakuplu tuvalet tıkanıklığı açma tıkanmış klozeti açan servistir. Tıkanmış klozet nasıl açılır? Klozet, alaturka tuvalet tıkanması nedenleri aşırı kağıt atılması, çocuk bezleri, ıslak mendil, organik atık olarak diyebiliriz. Kedi kumu klozeti tıkadı gibi bazı sorunlarda yaşanabilir. O gider içerisine tıkanmış klozeti açma için dikkatlice kamera takarız. Tuvalet tıkanması açma en sorunlu gider içleri dikkatlice görüntüsü alınarak yerleri saptanır. Taşmaya neden olan nesneleri döner başlıklı açıcı yaylar ve çelik halatın titreşime maruz kalması ile cihaza güç verilir. Bunu sürekli titreşim halindeki yaylar gibi düşünün. Tuvalet açan tesisatçı atık çapından daha küçük fakat orta ve yan kenarlardaki çoğu nesneyi eklenebilir özellikte olduğu için 10’larca metre kanal içi derinlikten aldığını düşünün. Tıkalı tuvalet açıcı geriye kalan nesneler için de su makinesi ile yıkadıktan ve kamerayla tekrar baktıktan sonra sorunların tamamen yok olacağını söyleyebiliriz.

Yakuplu tuvalet tıkanıklığı açma tıkanma sorunlarını aynı gün açan servistir. Klozetin sifonunu çekiyorum, klozet taşıyor gibi sayısız durumlar klozet giderinde tıkanıklık hadisesidir. Pimaş temizleme organik atıkları temizleyen makineler olduğu gibi klozetin içindeki nesneleri geri çekebilen özel aparatlar da robot cihazda bulunmaktadır. Klozet açma kanalının yeni gibi temiz olması için bizi arayınız.

Yakuplu Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA