Yenibosna tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 TL den başlamaktadır firmamıza 0212 674 69 83 ten ulaşabilirsiniz aynı gün servis veriyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları kuruşumuzdaki avantajlı fiyat tarifleri her geçen gün daha fazla iyileştirilmektedir. Sizde bu fırsatları göz ardı etmeyin ve tesisatlarınızdaki sıkıntılı bölgeleri cihazlar ile bulmanın yanı sıra atıklarla dolu hatlarda rahatlama sağlayalım.

Tuvalet Borusu Tıkandı

Yenibosna tuvalet tıkanıklığı açma ekibimiz boruların yıpranmasına, parçalarının kopup düşmesine sebep olabilecek atık maddelerin yoğunluğunu düzeltmek için yanınızdadır. İnce olmalarına rağmen gazete parçalarını bazen ortadan kaldırmak için tuvalette okuduktan sonra direk iç kısma gönderebiliyoruz. Elbette yanlış olduğu açıktır ve boruyu kapattığı yerden onu ayırmak için inanın pompa etkisiz kalabilir. Çünkü bir değil 10’larca kâğıt parçasından bahsediyoruz ve tesisatta sürekli yeni atıklar eklendikçe bazen yarım saat kadar klozet pompası ile bu kısımların açılması anlamında uğraşmanız gerekebilir. Fakat bu kadar gayrete hiç gerek yoktur. Pratik bir yardımcınız şu anda karşınızda duruyor. Bizi hemen ararsınız ve tuvaletinizde yaşadığınız sıkıntıyı anlatırsınız. Konuşma esnasında ekibimiz sizlere sabit olan servis rakamımızı söyler ve ne zaman adresinize ulaşılacağının bilgisini verir. Gerisi tamamen ekibimizin gelmesi ve o kâğıt, peçete, kâğıt havlu, ıslak mendil gibi artıkların borulardaki yerleşme kısımlarının olduğu gibi açılmasını sağlanması için hemen cihazlarımızı kullanarak özellikle kanal açıcı vasıtası ile işlemleri tamamlamak üzere bitirilecektir.

Yenibosna tuvalet tıkanıklığı açma fırsatlarımız özellikle apartman daireleri ve iş yerlerinde devam ediyor. AVM tuvaletlerden tutun da tek bir tesisat sıkıntısı dahi bizim için çok önemlidir.

yenibosna tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA