Yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma firmamız tuvalet giderlerine yapışan ve giderde biriken atıkları tuvalet açma makineleri yardımıyla açarak temizlemektedir. Firmamız tıkanmış haldeki giderler için özel olarak cihazlar kullanmaktadır. Fazlasıyla peçete, çocuk bezi vb. şeylerin tuvalete atılmasından sonra taşma yapması ve tuvalet içerisindeki sularının dışarı akması gibi problemler olabilir. Bazen ise bunları yapmazsınız ve yetersiz, az miktarda kullanılan rezervuar suları gibi durumlarda atık bir noktada birikebilir. Bu birikme sonrasında giderde tıkanıklık meydana gelir. Ne yaparsanız yapın bu tıkanıklığı açmanız mümkün olmayacaktır. Çünkü burada biriken atıklar sertleşip sıkışmış durumda olacaktır. Böyle bir tıkanıklığı da açmak için en uygun yöntem kameralı cihazların kullanılmasıdır. Tıkanıklığın nerede olduğunu hızlı ve pratik bir şekilde bulup açıcı yay sayesinde de atığı parçalayıp delebiliriz.

Yeşilköy Tuvalet Gideri Açan Cihaz

Bakırköy Yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde rastgele değil kamera görüntüleri alarak tuvalet kanalında temizlik çalışması yapmaktayız. Yaylı gider içi kamera yardımıyla sistemlerdeki kirlilik oranından tutun da , eğim problemi olan gider borularını kamera ve makine , cihaz ile bulunması dahil hepsini yapabiliriz. Yeri bulunan atık noktasına en baştan başlanılarak yaklaşık 10-20 cm aralıklarla kıvrımlı yay sarkıtılır ve kanala giriş yapması ile cihaz çalıştırılır. Cihaz ile yaya sunulacak titreşim özelliği ve kanal içlerindeki tuvalet sularının da açılacak küçük atık noktaları ile basınç oluşturması sonucunda sayısız türdeki nesneler hızlıca hareket edecektir. Biz elbette kamera kullanarak tüm teyit aşamasını da almaktayız. Diyelim ki atık değil de evdeki herhangi bir çocuk bezi  tuvaleti tıkadı. Tuvaleti tıkayan çocuk bezi cihaz ile geri çıkartılabilir mi? Robot cihazdaki yakalama pensi ile sabitleme yapıp kabloyu geri çekerek yapabiliriz. Bunun için yapmanız gereken kameralı tuvalet açma firmamızla irtibata geçmek olacaktır.

Yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma sürekli taşma yapan tuvaletler için kimyasal ilaçlar değil de kameralı cihazları kullanmanızı tavsiye ederiz. İlaçlar tuvaletinizi belli bir süre açık tutar. Sonrasında böyle bir tıkanıklık tekrardan meydana gelecektir. Kalıcı bir çözüm istiyorsanız en yakın zamanda tıkanıklık açma firmasıyla iletişime geçebilir ve servis açtırabilirsiniz.

yeşilköy tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA