Ataşehir Yenisahra tuvalet tıkanıklığı açma firmamız son teknoloji kameralı tuvalet tıkanıklığı açma cihazları ile giderde biriken atıkları temizlemektedir. Tıkanıklık açma İstanbul firmamız tıkanmış haldeki giderler için özel cihazlar kullanmaktadır. Çocuk bezi , sigara izmaritleri ve fazladan tuvalet kağıtları tuvalete atılmasından sonra taşma yapması ve lağım sularının dışarı akması gibi problemler olabilir. Bazen ise bunları yapmazsanız ve yetersiz , az miktarda kullanılan rezervuar suları gibi durumlarda atık bir noktada birikebilir.

Yenisahra Tıkalı Tuvalet Açan Firma

Yenisahra tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde rastgele değil kamera görüntüleri alarak tuvalet kanalında temizlik çalışması yapmaktayız. Yaylı gider içi kamera yardımı ile sistemlerdeki kirlilik seviyesinden tutunda eğim problemi olan gider borularını kamera ve makine , cihaz ile bulunması dahil hepsini yapabiliriz. Saptanan ve konumu bulunan noktaya en baştan başlatılarak yaklaşık 10-20 santim aralıklarla kıvrımlı yay sarkıtır ve kanala giriş yapılması ile cihaz çalıştırılır. Cihaz ile yaya verilecek titreşim özelliği ve kanal içlerindeki lağım sularının da açılacak küçük atık gedikleri ile basın oluşturması sonucunda sayısız türdeki nesneler hızlıca hareket edecektir. Biz elbette kamera kullanarak tüm aşamaları ele almaktayız.

Ataşehir Yenisahra tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde AVM ve iş yeri tuvaletlerinde devamlı taşkın oluşması problemlerinde dahi kurumsal çözümlerimiz mevcuttur. Sürekli ve sıklıkla taşan tuvaletler için kimyasal ilaç yerine cihaz teknolojisinden yararlanmanızı öneriyoruz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizleri arayarak profesyonel tuvalet açma işleminden yararlanabilirsiniz ve servis oluşturabilirsiniz.

ataşehir yenisahra tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA