Beykoz Kanlıca tuvalet tıkanıklığı açma firmamız son teknoloji kameralı cihazlarla tuvalet giderine sıkışan atıkları parçalayarak tesisattan dışarı atan firmadır. Kırmadan tuvalet açma olarak boru temizleme, tuvalet kanalı makineli temizlik gibi işlemlerde sizlerleyiz. Tuvalet kanalları veya farklı tür pimaş borular olsun sızdırma veya atık problemleri için öncelikle ilgili kanal içinden başlamak sureti ile kameralı gözlemler yapıyoruz. Bu işlemin sonrasında problemi tanıyarak ona göre yine aynı cihaz ile çözüm getiriyoruz.

Kanlıca Tuvalet Açma

Kanlıca tuvalet tıkanıklığı açma işleminde ustalar ile küçük kablo eşliğinde sarkıtılacak ve yalnızca tuvalet değil , lavabo , banyo kanallarında bile kullanılabilecek cihazlarımız bulunmaktadır. Tuvaletin klozet veya alaturka olması sorun değildir. Her iki tuvalet sistemi içinden kamera ile görüntü alırız. Eğer içi pis su ile doluysa bile elde ettiğimiz veriler ışığında uygun bir başlığı cihaza yerleştiririz ve sonra tekrar kanala göndeririz.Atığın geldiğini gördükten sonra cihazı belli bir hız ile çalıştırma sırası gelecektir. Bu çalışma ile atıkta bazı boşluklar oluşacak , ittirilecek ve boşluklarda tuvalet suyunun da etkisi ile hızlıca kaldığı yerden devam ettirilecektir. Bulunan atığın ne kadar yer edindiği , kapladığı alan gibi faktörler çalışmanın süresine direkt etki edecektir. Yalnız bu günlerce sürecek bir işlem değildir. En zorlu tuvalet gideri açma işlemini bile 30-60 dakika civarı bir sürede içi tertemiz bir hale getiriyoruz.

Beykoz Kanlıca tuvalet tıkanıklığı açma işleminden eski yöntemleri kullanmak yerine yeni teknolojik cihazları kullanmaktayız. bu yöntemler yeni olduğu için tuvalet giderinde bir kırma işlemine gerek kalmadan sorunu kökünden çözebiliyoruz. Tıkanıklığın yerini bulduktan sonra ustalarımız sizlere onarım fiyatı sunmaktadır. Fiyat isteğiniz dahilindeyse yaptırır isterseniz de onarım işlemlerini geri çevirebilirsiniz. Kanlıca tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz için 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

beykoz kanlıca tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA