Habibler tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak tuvalet giderlerine atılan cisimler yüzünden tıkanan gideri tuvalet tıkanması açma hizmeti vererek açmaktayız. Tuvalet giderlerine atılan fazla tuvalet kağıtları , çocuk oyuncakları ve daha bir sürü yabancı cisim tuvalet giderlerini tıkamaktadır. Bu tür cisimler gider borusunun belirli bir yerinde sıkışarak birikme noktası oluşturur. Atılan cisim orada kaldıktan sonra ardından gelen diğer cisimlerde o maddenin orada kalır ve hareket edemez. Zamanla bu cisimler o atık birikme noktasında sertleşir ve sıkışır. Artık bu yerden su bile geçemeyecek kadar fazla bir cisim birikir. Sifonu çektiğinizde giden su bile tesisattan aşağı gidecek bir yer bulamaz , giderden yukarı çıkarak kötü kokular ve pis bir görünüm oluşturur.

Habibler Kırmadan Tuvalet Tıkanması Açma

Sultangazi Habibler tuvalet tıkanıklığı açma son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan tuvalet gideri açma hizmeti vermekteyiz. Bu cihazlar yardımıyla tuvalet tıkanmasını kırmadan açmaktayız. Kameralı cihazlarımız sayesinde tuvalet giderinde tıkanan bölgeyi görüntülemekteyiz. Görüntülenen yeri açıcı yay aparatı sayesinde tesisatın içerisinde gönderiyoruz. Gönderdiğimiz yay kendi dönme gücü sayesinde birikme noktasında maddeleri parçalar. Parçalama işlemi bittikten sonra atıklar tesisattan aşağı gönderilir. Bu işlemde tamamlandıktan sonra basınçlı su ile tesisatı temizleriz. Tesisat temizlendikten sonra giderde bir şey kalmadığından emin olmak için tekrar görüntüleme cihazları ile tesisatı inceleriz. Böylece kameralı tuvalet açma işlemini sona erdirmiş oluruz.

Habibler tuvalet tıkanıklığı açma garantili hizmet veren firmadır. Tıkanıklık açma işlemlerimiz 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Tamiratı yapılan yer tekrardan bir arıza göstermesi durumunda ev veya iş yerinize ücretsiz olarak servis göndermekteyiz. Evinize gelen servis sizlerden hiçbir ücret talep etmeyecektir. 10 yıldır süren tecrübemiz sayesinde kaliteli hizmet vermekteyiz. Ekonomik makineli tuvalet tıkanıklığı açma servisinden yararlanmak için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

habibler tuvalet tıkanıklığı açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA