Caddebostan tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak tıkalı olan tuvaletinizi kırmadan ve dökmeden son teknoloji cihazlar ile açmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Caddebostan Tuvalet Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Kadıköy Caddebostan tuvalet tıkanıklığı açma özel üretilmiş robot cihazlar ile gider tıkanıklığı açma çalışmaları yapmaktadır. Zaman kaybetmeden profesyonel tesisat firmamız sizlere “tıkanan tuvaletler nasıl açılır” kısaca anlatalım. Her kanalın alabileceği belli bir atık kapasitesi vardır. 10 cm gibi borular her zaman o şekilde kalmaz. Pek çok hata birikmelere neden olabilir. Islak mendil mi tuvalete düşmeye başladı? Orada sıkışırsa daralma oluşur. Atıklar gelir daha fazla alan kaplarken biz tüm bunları kılavuz kamera ile her türlü tuvalet sistemi içinden görmekteyiz. Neden tuvalet taşma yapıyor sorusuna kesin net cevaplar bulmaktayız. Caddebostan tuvalet tıkanıklığı açma bodrum kattaki tuvaletin devamlı taşma yapması ve kullanılamaması durumlarında klozet tıkanıklığını açma amaçlı binalarınızı ziyaret edebiliriz. Binanın döşenmesi sırasında alt yapı sistemlerinin biraz acele veya amatör olarak uygulanması problemi oluşturabilir. Biz o lağım kanalına kameralar ile bakarken ilgili sorunları hemen görürüz ve size bildiririz. Karşımızdaki belki sırf lağım kanalındaki yukarı yönlü hafif döşenmesi olabilir. Orada yerinde düzenlemeler ile problemi giderebiliriz. Ayrıca bu yoksa kanal içinden helezon başlıklı açıcı cihaza monte edilip, atığı delebilecek çoğu aparat ile tamamen temiz forma getirebiliriz.

Caddebostan tuvalet tıkanıklığı açma dıştan kontrol edebilen ve tuvaletlerde su ile pimaş yıkama gibi hizmetler sunabilen robotla atık borusu temizleme sistemleri kullanır. Zararsızdır ve hemen problemi giderir. Tek seferlik işlem yapılır ve garantisi her zaman vardır. Bu işlemden sonra farka inanamayacaksınız.

Caddebostan Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA