İstanbul Tuvalet gideri açan usta ile tuvalet tıkanınca ne dökülür sorusu değil, tuvalet tıkanınca hangi İstanbul tesisat firması ve hangi makine kullanılmalıdır sorularının daha önemli olduğunu düşünüyoruz. Çünkü gidere dökülecek ilaçlı su ile tuvalet kanalını açılması, temizlenmesi geçici yöntem iken makineli yani hasarsız yöntemler ile kalıcı etkileri alabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma İstanbul

Robot aygıt ile tuvalet kanallarında temizleme işlemlerinde işlevsellik çok fazladır. Klozetin giderine yanlışlıkla düşen kadın pedi, çocuk bezi, ıslak mendil, yiyecek ve içecek ambalajı gibi nesneleri istersek yakalama aparatı ile çıkartma fırsatımız vardır. Elbette kamera gönderip ön araştırma yaptıktan sonra bunu söyleyebiliriz. Bazen ise o nesnelerin direkt helezon yay ile zaten sıkıştığı noktadan biraz daha uzaklaşması sağlanacak direkt ana gidere yerleşmesini sağlayabiliriz. Ana gidere yani dikey hatlara geçmesi ile rahatça gidebileceği kanısına varırsak bunu yapabiliriz. Elbette, bir de normal atıklar vardır ve onlar genelde kanal içindeki çap 100’lük ise 50-30’luk gibi çok dar bir seviyeye düşmesini sağlar. Gece klozetin taşma yapması, sabah uyandığımda tuvaletteki atık suların taşma yapması gibi sayısız sorunlar olabilir. Yine helezon yay ile o nesnelerin tamamen bertaraf edilmesi yani hasarsızlık politikası ile titreşim dalgalarının özellikle helezon yay ile kanal içinden uygulanması ile hızlıca kanaldan uzaklaşması sağlanabilir.

Kırma ve dökme masrafları olmadan tuvalet kanalı temizlenmesi için bizi arayabilirsiniz. Aşırı ödemeler yapmadan kalıcı ve temiz bir şekilde pimaş borulara da içten zarar vermeyecek tekniklerimizden garantili olarak şu anda almaya ne dersiniz?

İstanbul Tuvalet gideri açan usta

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA