Küçükçekmece Beşyol tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robotlarla tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Küçükçekmece semtine servisimiz bulunmaktadır.

Beşyol Robotla Tuvalet Açma

Küçükçekmece Beşyol tuvalet tıkanıklığı açma klozet rezervuarı çalıştıktan sonra tuvaletin taşkın yapması, atık suyun klozetten akması ve koku oluşturan tuvaletler gibi konularda pimaş açma işlemlerini mutlaka önermektedir. Çok katlı apartmanlarda üst kattaki komşu tuvaleti kullandığında, sizin tuvaletinizin taşması logar tıkanması anlamına gelmektedir. Bu konuda sizin dairenizdeki tuvalet kanalı içerisinden giriş yaparak sistemleri incelememiz ve yerlerini bulmamız gerekir. Tahmini olmayıp, tüm görüntüleri kameralar ile aldıktan sonra yapacağımız ise sistemlerdeki o birikmeleri açabilecek farklı bir cihaz mekanizması ile sonraki aşamaları yerine getirmek olacaktır. Küçükçekmece Beşyol tuvalet tıkanıklığı açma ekipleri tuvalet fayansını kırmadan pimaş yıkama işlemleri sunar. Atık geçen yapılardaki sistemler metal değil plastiktir. Birkaç metre uzunluğa sahip tuvalet teli yardımı ile orada ne olduğunu bilmeden müdahale eden servisleri tercih etmek, atık gider kanalı içinde kırılma meydana gelmesine neden olabilir. Biz ise kamera ile bakarız. Bulduğumuz noktalara çelik helezon yay yerleştirir ve atığı ilerletiriz. Sıkışan bezler veya geri çıkartma yapabileceğimiz cisimler mi var? Yakalama aparatı ile onları alabiliriz. Hatta sıkışan metal nesneleri eritebilecek düzenek bile mevcuttur.

Küçükçekmece Beşyol tuvalet tıkanıklığı açma lağım borusu içinde sıkışmış atık suların tuvaletten dışarı sıçraması, fışkırması, tuvaletin yanına dağılan atık sular gibi sorunlarda en iyi çözümü yani kanal açma işlemlerini öneriyoruz. Sıkışmaya neden olan faktörleri tek tek bulur ve üstesinden gelebilecek olan cihazlarımıza ait aparatlar ile yok edilmesini sağlarız.

Küçükçekmece Beşyol Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA