Taşoluk  tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla tuvaletinize zarar vermeden tıkalı tuvalet açıcı servis göndermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Arnavutköy semtine hizmet vermekteyiz.

Taşoluk Tuvalet Tıkanıklığı Onarma

Taşoluk tuvalet tıkanıklığı açma tuvalet deliğine kaçan cismi, oyuncağı, bezi kırmadan çıkartan servistir. Bu tür sorunları robotla tıkanıklık açma robotu olmadan çözemezsiniz. Tuvalet açıcı robot çünkü kamera desteği olmayan İstanbul’da çok sayıda tesisat firması vardır. Tuvalet tıkanması açma gider içinde sıkışan kumaş elbise, temizlik bezi, kadın pedi, çocuk bezi, oyuncağı veya farklı nesneleri kameralar ile bulduktan sonra tamamen yakalama pensi ile tutturarak geri çıkartmak bizim her zaman yaptığımız bir işlemdir. Taşoluk tuvalet tıkanıklığı açma tıkanmış tuvalette gideri garantili açan servistir. Tıkanan tuvalet nasıl açılır için kesin çözüm arıyorsanız bize ulaşınız. Kimyasal ilaççı 5 litre veya daha fazla döktükten sonra birkaç saat, gece boyunca beklenmesi gerekli diyen tesisat firmalarından değiliz. Tıkanmış tuvalet açma giderine kamerayla bakan, atıkları yabancı cisimlerin nokta yerini bulan ve isterseniz kamerayla sizlerin de takip edebileceği şeffaf bir servis anlayışımız vardır. Tuvalet açan tesisatçı tercih ettiğimiz tuvalet kanallarını tuvalet açan robot makineler arasında kesinlikle giderde en uzak alanlara bile rahatlıkla ulaşabilecek tercihlerde bulunduk. Sistemdeki doluluk görüntü alınmasından sonra atığı tam olarak kavrayacak türde tıkalı kanal açıcı yay sayesinde tutturulur, ufalanır ve ittirilir. Makinedeki güç kullanılmasından dolayı zarar oluşturmaz, tadilata gerek kalmaz. Dikey kanala geçip geçmediği kontrol edilir, bazı testler yapılır.

Taşoluk tuvalet tıkanıklığı açma tuvalet borularının deforme, arızalı olmasını onaran servistir. Tuvalet tesisat borusunda çökme, göçük, kırılma varsa kamerayla bulma işlemleri yapabiliriz. Kırılmış tuvalet borusunda yenileme, değiştirme, kimyasal ilaç ile kapatma gibi adımlar kameralı yine kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma araştırma sonucunda yapılır ve aynı gün duvar ustası desteğimiz olmasından dolayı onarımlar son derece hızlı ve kaliteli olarak sürdürülür.

Taşoluk Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA