Beylikdüzü Gürpınar tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden teknoloji harikası cihazlarla tıkalı tuvalet açma servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Beylikdüzü semtine hizmet vermekteyiz.

Gürpınar Tuvalet Açan Tesisatçı

Beylikdüzü Gürpınar tuvalet tıkanıklığı açma ile pek çok müşterimiz robot sistemler kullanılmasından dolayı bir hayli memnun olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü biz her halükarda kanalda tıkanma var diyerek çözüme gitmiyoruz. O tıkanmanın durumu normal atık olabileceği gibi kanalda yabancı cisimlerde neden olabilir. Hatta bazıların geri çıkartılması kanal iç yapısı için daha iyisi olabilir. Tüm bunları kontrol ederken, tuvaletin kanalından atık su sızıntısı gibi durumları dahi görebilir ve ona göre çözümler sunabiliriz. Beylikdüzü Gürpınar tuvalet tıkanıklığı açma ile tuvalet giderinde oluşan tıkanmayı robot kullanarak kırmadan temizlemek için yapılan ön incelemelerin ardından helezon yay ekipmanı kullanabiliriz. Tek başın 30 metre erişimi olan birkaç tane yayın takılarak bu uzunluğa ulaşıldığı, bir ucunun giderde, kalanın robot cihazla devamlı bağlantısı olacak şekilde titreşim verilmesi tekniği diyebiliriz. Helezon yay aslında pimaş içinde atık delme ünitesidir. Bunu hassas bir şekilde yaparak kanalda ekstra yıpranma oluşturmuyor. Diyelim ki 4.cü metrede atık duvarı oluşmuş ve asıl problem buradan başlayarak klozetin veya alaturka tuvaletin gider başlangıcına kadar uzanıyor. Biz en yakından en uzağa doğru titreşim verirken bu maddelerin geri gelmesini önlüyor ve ileri uçtaki ana sorunu oluşturan atık duvarına sahip kısmı temizlediğimiz zaman bir anda kanalizasyon suları ile tüm atıklar gidecektir.

Beylikdüzü Gürpınar tuvalet tıkanıklığı açma emin olmak için kamera ile bazı gözlemler yapabilir. Tek işlevi helezon yay olmayan robot cihaz ile ayrıca sökmeden pimaş açma işlemi için 20’den fazla aparatı kullanabiliriz. Tuvalet kanalı tıkanıyor, sökmeden kanalizasyon açma gibi sayısız çalışmalarda yardımcı olabiliriz.

Beylikdüzü Gürpınar Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA