Harem tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 100 – 150 TL arasında değişmektedir robot cihazlar ve kamera sistemleri kullanarak tıkanıklık açma işlemi yapmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı veya lavabo tıkanıklığı açtırmak isterseniz bizi aramanız yeterlidir.

Tıkalı Gideri Kırmadan Açıyoruz

Harem tuvalet tıkanıklığı açma kısa zaman sorunun son bulmasını ister misiniz? 6-8 saat gibi sadece tıkanıklık açma için uğraşan bir firma ile tecrübe yaşamışsanız amatör olduklarına şahit olmuşsunuz demektir ve kullandığımız cihazlar ile sizde kaliteli hizmeti hak ediyorsunuz.

Harem tuvalet tıkanıklığı açmada tuvaletteki gider suyu eksilirse kaçak şüphesi ortaya çıkabilir fakat bundan tam olarak emin olamayız. Klozetten başlamak üzere tam 30 metre boyunca gidebilecek cihaz ile hem verileri alırken, canlı görüntüler ile de ne olup bittiğini anlayabiliriz. Çatlak varsa zaten onu mutlaka bulacağız ve duruma göre kimyasal maddelerin yararlarını kullanarak dolgu yapabileceğimiz gibi bu mümkün değilse küçük bir inşaat tadilatı bile yeterli olacaktır. Harem tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99 TL tuvaletlerin yan yana dizildiği ve birkaç kişinin yaptığı hatanın kabinleri kullanamama olarak sonuçlandığı bu problemi de çözmekte son derece hızlıyız. Sadece tıkanıklık olduğunu düşünürsek tıkalı klozetleri sıra ile gider içini kontrol edebiliriz. Zaten yan yana olan bu hatlar bir noktada birleşecek ve genelde 10 cm kare gibi alanda küçük bir sıkışıklık oluşması ile klozetteki su gidemiyor demektir. Tamamen açmak birkaç dakikamızı alabiliriz lakin farklı olasılıkları da düşünerek 1-2 saat gibi çalışma temposu ile gideri tertemiz yapmakta bizim vazifemizdir.

Harem tuvalet tıkanıklığı açmada binanın en alt katında yer alan atık maddelerin bir süreliğine kaldığı sisteme giriş yapmak için cihazı bağlayacağımız kanalı kullanırız ve kanalizasyona tam olarak karışmasını sağlayabiliriz.

Harem Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA