Kemerburgaz tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarımız ile kırmadan dökmeden tıkanmış tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Eyüp semtine hizmet veriyoruz.

Kemerburgaz Tuvalet Tıkanması Tamiri

Kemerburgaz tuvalet tıkanıklığı açma olarak tuvalet tıkanıklığına evde çözüm yerine makineli teknikler ile kırmadan hemen sorunu çözmeyi önermekteyiz. Her gün belli aralıklar ile tuvalete dökülen sıvı veya toz türündeki ürünleri isterseniz deneyebilirsiniz. Yalnız problemin devam etmesinden artık sıkışmışsanız ve özellikle tuvaletin giderinde çatlama, sızdırma, patlama olmaması için önlem almak istiyorsanız bizleri aramanızı öneriyoruz. Kemerburgaz tuvalet tıkanıklığı açma ekiplerince tuvalet atık kanalında tıkalı kanalları temizleme için yapılan teknik robot cihaz ile açılması yöntemidir. Zemin altında yer alan kanala ulaşmak için zeminin kırılmasına gerek yoktur. Pisuar tıkanıklığını cihaz ile açma dahil hepsi için kullanılabilir. Ana giriş kısmı kullanılır ve lağım hattına ulaşılır. O noktada kamera ile bakılması ile ekranda kanal içindeki tüm oluşumlar görülecektir. Tuvalet açıcı ürünlerden daha iyisi ve daha etkilisi ile helezon yay sistemidir. En küçük çapa sahip tuvalet borusunda bile rahatlıkla 30 metreye kadar ulaşım imkanı vardır. Helezon yayın ana çalışma prensibi titreşim verilmesinde saklıdır. Bir ucu makinede dururken, kalanı yavaşça kanala gönderilir ve daha derine ulaşmak için yeni bir yay ile uzatma yapılır. Oluşabilecek hiçbir yan etki yoktur. Sert ve ileri düzeydeki tüm maddelerin bu hareket ile ayrışması yapılır ve yoğun su basımları ile kanaldan uzaklaştırma gerçekleşir.

Kemerburgaz tuvalet tıkanıklığı açma eğitimli personelle ucuz fiyatlar ile tuvalet kanalı açma işlemleri yapmaktadır. Logar, fosseptik kanalı hattı taşması için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Kemerburgaz Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA