Caddebostan tuvalet açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden robotla tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Caddebostan tuvalet açma olarak Kadıköy semtine servis vermekteyiz.

Caddebostan Tıkalı Tuvalet Açma

Caddebostan tuvalet açma ile klozet tıkanması ve pis su klozetten geri geliyor, alaturka tuvaletin atıkları geri geliyor gibi durumlarda pimaş boru temizleme işlemini kırmadan sizlere sunmaktadır. Kanal yapısı alt katlardan başlayarak dolabilir ve emin olmak için kamera kullanmaktayız. Kanal içi tüm düzenekleri gider ağzı kullanılarak ilerletilmekte ve ilk bilgiler alınarak hazırlık yapılmaktadır. Caddebostan tuvalet açma klozetin, alaturka tuvaletin ilk günkü gibi çalışmasını sağlamak için tuvalet borusu kanalında temizleme amaçlı robot cihaz kullanmaktadır. Klozet es kısmındaki sıkışan kağıtlar birikme yapabilir ve bir tel ile onu giderebiliriz. Daha derinlerdeki yapılara helezon yayın robota tutturulması esnasında yavaşça sarkıtma yaparız. Her defasında daha derine geçtiğimiz ise sistem tarafından güç uygulanarak titreşim verilir. Bu titreşim daha çok en ileri taraftaki telin hareketini sağlar. Karşımızda atıktan oluşan yoğun şekilde tıkanma olsa bile tıkanma için teknik servis elemanlarımız o birikmelerin kanalizasyona hareketini hızlıca sağlayabilir. Tuvaletten yayılan lağım, kanalizasyon kokularını da araştırmak için kameraları kullanarak önlemler alabiliriz.

Caddebostan tuvalet açma ile ortalama klozet tıkanıklığı açma süresinin 1-2 saat kadar sürebileceğini eklemek isteriz. Yoğunluk miktarına göre süre kısalabilir. Fakat sonuç sorunların tarafımızca garanti süreleri verilerek aşılmasını sağlamaktır. Klozet es borusunu temizleyebilecek İstanbul tesisat firması, klozete düşen cihazların, takıların araştırılması için kamera kullanma teknolojisine sahip olması ve lağım giderlerini profesyonel olarak tamir etme olanaklarımız ile tam destek sunmaktayız.

Caddebostan Tuvalet Açma

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA