Makineyle gider açma fiyatları 99 TL den başlamaktadır apartman gideri , tuvalet gideri ve lavabo gideri açma fiyatları farklıdır Avrupa ve Anadolu yakasında servis veriyoruz. Tıkanıklık durumunda bizi arayarak robot makineli şekilde tıkalı olan gideri açtırabilirsiniz.

Makineyle gider açma fiyatları 2017 -2018 yüksek maliyetli olmayan teknik servis ücretleri ile tarafımızdan sunulmaktadır. En yakındaki atıktan, çok daha uzaktaki alana dahil olmak üzere baştan en sona kadar (toplam 30 metre menzile sahip) cihaz özellikleri ile sizlere yardımcı olmak istiyoruz. İtinalı bir servis çalışmasının garantisini sunuyoruz.

Biz tesisat çözüm merkezi olarak yeni nesil sistemleri kullanmamız önemlidir. Atık borusunda kılcal bile çatlak oluşturmadan gerekli tüm tedbirleri alarak oradaki maddeleri tamamen ayrıştırma amacını uygulamaktayız. Bunun için ise küçük metal nesneler sıkışmış ve hatta boruya baskı yapıyorsa robot cihazımız orada minimal bir eritmeyi yalnızca bahsettiğimiz nesne için kullanabilir. Bazen küçük oyuncak parçacıkları veya çocuk bezi, ıslak mendil kalıntıları veya farklı nesneleri yakalamak geri çıkartmak için ön başlığı yakalama özellikli olanı ile değiştirmemiz mümkündür. Cihazımız bir çanta içerisinde gelir ve bahçe hortumu kadar küçük çapa sahip elektronik devrelere sahiptir. Ayrıca temizlik sırasında mutlaka kamera ile takip yaptığımız için istenmeyen sonuçlar asla karşınıza çıkmayacak. Makineyle gider açma fiyatları oldukça uygundur bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzun bir zaman almadan tepeden tırnağa kanal içi gözlem yaparak atık yerlerinin bulunması ve onlardan kurtulmak için özel formüllerin kullanılması size de cazip geliyor mu? Sorunsuz ve en sağlıklı yöntemler ile atık maddelerden aynı gün içinde kurtulmanın yanı sıra aynı zamanda sızıntı meydana getiren yapıları da sıvılar ile tam olarak kapatma işlemi de sizlere sunulmaktadır. Makineyle gider açma fiyatları tuvlet ve lavabolarda ana bina gider tıkanıklarında farklılık göstermektedir.

makineyle gider açma fiyatları

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA