Tuvalet gideri tıkalı taşıyor es yerinden tıkanan tuvaletten su gitmez bunun için kırım döküm yapmaya gerek yok robotla tuvalet açma servisi için bizi arayın. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları 99- 150 TL arasında değişmektedir.

Tuvalet gideri tıkalı taşıyor sorunu için net çözümler sunmaktayız. Tuvalet neden tıkanır ve pompa ile neden açılmaz? Farklı cisimlerin kanal içine düşmesi, alçı ve sertleşen maddelerin bir arada atıklarla bir arada durması kanalın içinde yoğunluk oluşturur ve her kullanımda atıklar sular ile geri dönebilir.

Tıkalı Tuvaleti Açan Servisler

Tuvalet pompasının tuvaleti açmaması sorunu da basıncın yetersiz kalmasından olmaktadır. Bazen ileri derece öyle tıkanmalar olur ki tek yöntemi makine kullanımıdır. Biz bu teknikleri kırma dökme olmadan ve neredeyse yarım saat içinde sorunu çözecek ölçüde sunmaktayız. İstanbul’da en iyi tuvalet gideri açma firması arıyorsanız mutlaka robot teknolojisi olmasına özen göstermelisiniz. O sistem ile kamera yardımıyla katmanları dolduran nesnelerin yerlerini bulabilir ve atık türlerine yönelik adımlar geliştirebiliriz. Tuvalete düşen çorap, elbise, iç çamaşırı, çocuk bezi, kadın pedinin helezon ile daha ileri gönderilmesi gibi yöntemlerin yanı sıra geri çıkartma anlamında etkili olan ek aparatlar ile o maddeleri alabiliriz. Bahsettiğimiz yay mekanik olmasına rağmen cihaza takılması ve güçlü titreşimler verilmesi sonucunda atıklara dokunmasından sonra son derece kanalları etkili olarak temizlenebilmektedir.

Tuvalet gideri tıkalı taşıyor taşma yapan tuvalette gider kokuları nasıl önlenir? Tesisat borusu yanlış döşenmiş, lağım kanalında pislikler artmış, havalandırma boşluğu sorunu, gider borusunda çatlak bunlara neden olabilir. Kamera takılarak incelenme yapılmasında sonra arızalı kısımlarda kimyasal eklenerek sızıntıları durdurabilir, atıkları biraz önce anlattığımız teknik ile yok edebilir ve varsa farklı sorunları da bilinçli şekilde görerek çözümleyebiliriz.

Tuvalet gideri tıkalı taşıyor

Bir cevap yazın

Servis çağırmak için TIKLA ARA